WebOn.pl

Nasi klienci

Szablony graficzne

Webon wyposażony jest w kreator szablonów graficznych, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można dostosować wygląd strony internetowej do własnych indywidualnych potrzeb. 


Po założeniu strony dostęp do kreatora szablonu będzie nadal możliwy, wygląd strony będzie można w dalszym ciągu modyfikować.  • Dostosowanie szablonu do indywidualnych potrzeb

    Jeśli zdecydujesz się na, któryś z szablonów, a nie będzie on w 100% odpowiadał Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami. Bezpłatnie nasi graficy dostosują go do Twoich indywidualnych potrzeb. Wymiana zdjęcia, zmiana kolorystyki, kosmetyczna zmiana układu poszczególnych elementów to standardowa czynność, którą wykonujemy przy nowo założonych stronach www.

  • Posiadasz już projekt graficzny strony?

    Jeśli posiadasz już projekt graficzny swojej strony internetowej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy podczepili go pod system Webon. Po dodatkowej konsultacji telefonicznej z naszym grafikiem zostanie opracowany na podstawie tego projektu Twój indywidualny szablon graficzny, którym będziesz mógł zarządzać z poziomu panelu administracyjnego swojej strony WWW.

  • Zaprojektowanie szablonu na zamówienie

    Jeśli posiadasz sprecyzowaną wizję swojej strony internetowej i żaden z dostępnych szablonów nie spełnia Twoich oczekiwań, zleć nam zaprojektowanie szablonu na indywidualne zamówienie. Nasi graficy są do Twojej dyspozycji.

Copyright 2018 © Webton.pl