WebOn.pl

Nasi klienci

Funkcjonalności webon.pl

Edytor treści CMS

Przyjazny w obsłudze, działający na wszystkich przeglądarkach edytor umożliwiający pisanie i formatowanie tekstu. Możliwość wstawiania linków, zdjeć, tabel. W edytorze zostały zdefiniowane domyślne style nagłówków, list, akapitów w taki sposób, aby wstawiane przez Ciebie treści poprawnie komponowały się z layoutem strony.

Galeria zdjęć

Jednym kliknięciem możesz wstawić na swoją stronę zdjęcia, które automatycznie zostaną zoptymalizowane, skadrowane, zostaną utworzone miniaturki z linkiem do podglądu pełnego formatu zdjęcia. Na stronie pojawią się w uporządkowany sposób w równo rozmieszczonej siatce. Funkcja umożliwia wstawianie podpisów pod zdjęciami.

Statystyki

Narzędzie, które da Ci jednoznaczny obraz ruchu na Twojej stronie internetowej. Dostarcza podstawowych informacji takich jak ilość odwiedzin, popularność poszczególnych podstron, adresy stron, z których nastąpiło wejście do serwisu... Dodatkowo moduł statystyk webon umożliwia bardzo dokładną analizę zachowań klientów na stronie, które podstrony w jakiej kolejności zostały kliknięte oraz ile czasu klient przebywał na każdej.

Newsletter

Twoi potencjalni klienci mogą przy pomocy tej opcji zostawić ślad po obecności na Twojej stronie - zapisać się na Twoją listę mailingową. Zapisanie się na newsletter odbywa się dwu etapowo, klient musi wypełnić formularz, następnie w otrzymanej wiadomości wysłanej na wskazany adres e-mail musi kliknąć w link potwierdzający poprawność danych. W ten sposób trafi na Twoją listę mailingową.

Aktualności / Blog

Funkcjonalność umożliwia tworzenia uporządkowanych chronologicznie informacji. Informacje opatrzone są datą, tytułem oraz ikoną. Opcja umożliwia wyświetlania ich w formie skróconej listy oraz prezentowanie w formie boxów widocznych na wszystkich podstronach serwisu.

Edytor formularzy

Umożliwia stworzenie formularza zapytań dostosowanego do Twoich potrzeb. Oprócz informacji tekstowych, formularz może być wyposażony w pola wielokrotnego i jednokrotnego wyboru, pola umożliwiające przesłania pliku. Istnieje możliwość włączenia opcji weryfikacji pola, dla którego samodzielnie określisz warunki poprawności. Formularze są zabezpieczone dodatkowym polem uniemożliwiającym rozsyłanie spamu przez webspidery.

Księga gości / Referencje / Opinie

Umożliwia Twoim klientom pozostawienie podziękowań i opinii na temat Twojej strony, usług, współpracy. Takie informacje bardzo pozytywnie wpływają na Twój wizerunek i są skuteczne w pozyskiwaniu nowych klientów. Funkcjonalność umożliwia moderowanie wpisów. Nowe opinie pojawią się dopiero po Twojej akceptacji.

Obsługa wersji językowych

Jeśli Twoja oferta kierowana jest rownież do klientów zagranicznych, ta opcja umożliwi Ci w szybki sposób zarządzanie poszczególnymi wersjami językowymi strony.

Katalog produktów - Multigaleria

Jeśli zamierzasz zamieścić na stronie dużą ilość zdjęć, ta funkcjonalność umożliwi Tobie graficzne ich pogrupowanie, stworzenie dodatkowych opisów oraz tworzenie podgalerii. Materiały graficzne przedstawione klientowi nabiorą wówczas bardziej uporządkowaną i atrakcyjną formę.

Slider Kreator

Jeśli chcesz w szczególny sposób zainteresować klienta jakąś informacją, umieszczenie animowanego slidera jest najbardziej efektowną i skuteczną metodą, aby skupić na niej jego uwagę.

Mailing

Opcja umożliwia stworzenie kampanii mailingowej i wysyłkę wiadomości e-mail do wszystkich użytkowników, którzy zapisali się na Twój newsletter. Funkcjonalność dodatkowo umożliwia badanie skuteczności kampanii. Wszystkie wysłane wiadomości opatrzone są w link, umożliwiający użytkownikowi wypisanie się z newslettera, jest to jeden z ważnych wymogów, aby wysyłane przez Ciebie kampanie były zgodne z prawem i netykietą.

Podstrony zabezpieczone hasłem

Opcja ta umożliwia zablokowanie treści poszczególnych podstron przed ogólnym dostępem. Możliwość zapoznania się z ich treścią będą miały wyłącznie osoby posiadające hasło, którego wpisanie odblokuje treść danej podstrony.

Aktywny kalendarz

Prezentacja informacji w formie aktywnego widoku miesiąca. Kalendarz może prezentować nadchodzące wydarzenia, wolne lub zajęte terminy... Moduł daje możliwość w pełni dowolnego zastosowania tej opcji. Jest atrakcyjną formą prezentacji informacji powiązanych z datą.

Landing Page

Jest to pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający pozyskany wskutek podejmowanych przez firmę działań marketingowych. Strona docelowa może być stroną samodzielną, mikrostroną, a także elementem większej witryny. Dodatkowy layout strony w całości zaprojektowany pod konkretne działania marketingowe. Landing page jest ściśle zoptymalizowany pod kątem konwersji – skłonienie użytkownika do akcji (np. zakupu, rejestracji, zapisu na newsletter) to jedyny cel jego istnienia.

Pop-Up

Szczególnie ważne informacje warto jest wyświetlić klientowi zaraz po wejściu do serwisu. Bardzo dobrym sposobem jest pop-up. Jest to okienko, które wyświetli się na samym środku strony zaraz po wejściu użytkownika do serwisu. Zamknięcie okienka spowoduje, że pop-up nie pojawi się do kolejnej wizyty użytkownika w serwisie.

Copyright 2018 © Webton.pl