WebOn.pl

Ile kosztuje założenie strony na okres testowy?

Założenie strony na okres testowy jest bezpłatne. Żeby zrezygnować z testowania strony nic nie musisz robić, po 7 dniach strona automatycznie wygaśnie. Założenie strony nie jest w żaden sposób wiążące, nie będą od Ciebie pobierane żadne opłaty.

Chcę dokonać zmiany w szablonie, jak mam to zrobić?

Podstawowe zmiany są możliwe do wykonania poprzez panel administracyjny. Jeśli natomiast nie wiesz jak je wprowadzić lub związane są z gruntowną zmianą wyglądu strony skontaktuj się z naszym działem technicznym. Podstawowe zmiany takie jak wymiana zdjęcia głównego lub zmiana kolorystyki nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, takie zmiany wprowadzimy dla Ciebie w ramach współpracy. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Jakie oprogramowanie jest mi potrzebne do stworzenia i edycji strony?

Do założenia oraz edycji strony internetowej w webon nie jest potrzebne żadne specjalistyczne oprogramowanie. Redagowanie tekstów, wstawianie grafiki, tabel, filmów, zdjęć odbywa się wyłącznie za pomocą przeglądarki internetowej. Webon to aplikacja internetowa, która nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych wtyczek czy rozszerzeń w przeglądarce. Wystarczy w miarę aktualna wersja Interenet Explorer, FireFox, Google Chrome, Opera aby w pełni korzystać ze wszystkich możliwości webon.

Mam już domenę, czy mogę pod nią zamieścić stronę www?

Tak, jeśli posiadasz już domenę, pod którą chciałbyś zamieścić stworzoną w webon stronę internetową, napisz do nas, nasz konsultant wytłumaczy Ci jak przekierować ją na Twoją stronę internetową.

Mam już stronę internetową, czy mogę ją przenieść do webon?

Tak, prześlij nam adres pod którym znajduje się obecna strona www, nasi specjaliści zainstalują ją w systemie webon.pl

Przetestowałem webon, podoba mi się, co dalej?

Stworzona przez Ciebie strona internetowa na okres próbny, może stać się Twoją docelową witryną www. Nie musisz rozpoczynać pracy od początku, wystarczy, że się zalogujesz do swojego panelu, klikniesz Mój profil i tam znajdziesz opcje, które umożliwią Ci wykupienie abonamentu na wybrany pakiet.

Chcę zmienić pakiet, co zrobić?

Zmiana pakietu jest możliwa w każdej chwili. Zarówno jeśli chcesz rozszerzyć konto w celu uzyskania dostępu do większej ilości funkcji lub ograniczyć w celu zmniejszenia kosztów. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, zmiana zostanie wykonana od ręki.

Chciałbym skorzystać z funkcjonalności, której nie ma w moim pakiecie?

Dodanie jednej lub kilku funkcjonalności do Twojego obecnego pakietu jest jak najbardziej możliwe. Nie trzeba zwiększać pakietu, aby korzystać z funkcji, która standardowo jest w nim niedostępna. Przejdź do panelu swojego konta i kliknij "Mój profil / Usługi" wybierz usługę, którą chcesz rozszerzyć i zaznacz interesujący Cię moduł. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Copyright 2016 © Webton.pl